Strona WWW
Nawigacja: O firmie
foto

O naszej firmie

RADAMO Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2012 roku, jako kontynuacja wcześniejszych działalności gospodarczych, których obecność i rozwój na rynku polskim trwa od 2005 roku. Jak na tak młodą firmę z powodzeniem zajmuje się świadczeniem usług w zakresie robót ziemnych, wykopów, transportu, rozbiórek oraz robót ogólnobudowlanych. Naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Jesteśmy Firmą prężnie rozwijającą się, nastawioną na profesjonalną i szybką obsługę naszych klientów, z którymi budujemy relacje na zasadzie partnerskiej. Dlatego stale współpracujemy i realizujemy zlecenia dla dużych firm działających na terenie Warszawy i okolic. Naszym priorytetem jest wysoka jakość realizowanych usług, rzeczowa kompetentna obsługa oraz zadowolenie Klienta.

Szeroka gama maszyn budowlanych, jaką posiadamy w ofercie, oraz doświadczona kadra pozwala na szybką i solidną realizację wykonania zakresu powierzonych nam zadań.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adres firmy / korespondencyjny:

RADAMO Sp. z o.o.
ul. Chełmżyńska 211
04-458 Warszawa

Dane identyfikacyjne:

  • NIP: 952-211-94-43
  • REGON: 146131000

Dane Teleadresowe

Kontakt telefoniczny: +48 533 777 533

Kontakt e-mail: biuro@radamo.pl